fbpx

Cell Fusion C

Cell Fusion C opracowało innowacyjne formuły oparte o najnowsze badania i technologie transportu składników aktywnych w głąb skóry.

Pierwszą z nich jest specjalna technologia transportu składników aktywnych – technologia podwójnego liposomu (CMS Dual Liposome Technology). Oznacza to, że każdy składnik aktywny zawarty w preparacie zamknięty jest w podwójnej liposomalnej otoczce.

Dodatkowo zastosowano „Technologię Nanocząsteczek”, którą stanowią mikroskopijne cząstki o średnicy nie przekraczającej 100 nanometrów. Są one 200 razy mniejsze od ludzkich komórek, dlatego mogą wnikać w głębsze warstwy skóry niż składniki tradycyjnie stosowane w kosmetykach.

Połączenie obu tych technologii gwarantuje wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo działania. Wykazują one silne właściwości antyoksydacyjne, pobudzają aktywność komórkową oraz odbudowują uszkodzenia naturalnej bariery ochronnej.

Dzięki innowacyjnym recepturom, kosmetyki Cell Fusion C docierają w głąb skóry, dostarczając jej niezbędnych składników aktywnych, skutecznie odżywiając i regenerując. Pionierska „Technologia Nanocząsteczek” w połączeniu z technologią podwójnego liposomu (CMS Dual Liposome Technology) sprawiają, że zawarte w kosmetykach składniki aktywne wnikają w głębsze warstwy skóry w stosunku do składników zawartych w tradycyjnych kosmetykach. Dzięki temu zapewnia wyższą efektywność oraz doskonale widoczne rezultaty.

Kosmetyki do twarzy Cell Fusion C to pełna gama produktów, wśród których znajdziesz:

  • profesjonalne kremy nawilżające,
  • kremy z filtrami przeciwsłonecznymi SPF,
  • pianki oraz płyny micelarne do oczyszczania twarzy, a także wiele innych kosmetyków
Menu