Epilacja laserowa Primelase

Do oferowanego przez nas zabiegu wykorzystujemy profesjonalny laser hiszpańskiej marki Cocoon Medical, który dzięki bardzo wysokiej mocy (aż do 4800 W) oraz technologii USP (Ultra Short Pulse) trwale usuwa owłosienie na każdym obszarze ciała bez wpływu na skórę. Depilacja laserowa w naszej Klinice w Ostrołęce odbywa się przy pomocy urządzenia Primelase Excellence, które zapewnia efektywnie przeprowadzone czynności z uwagi na zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań – dwóch rodzajów głowic emitujących fale aleksandrytowe i diodowe. Co więcej, głowice tego sprzętu są wyposażone w system chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze (+5°C), dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i komfortowy.

Przeprowadzana w naszym gabinecie epilacja laserowa pozwala (z uwagi na innowacyjne połączenie dwóch technologii w jednym urządzeniu) osiągnąć spektakularne efekty w usuwaniu zarówno ciemnego, jak i jasnego owłosienia.

Zainteresowała Cię nasza oferta pozbycia się owłosienia przy pomocy profesjonalnego sprzętu? Depilacja laserowa, jaką przeprowadzamy w naszym gabinecie w Ostrołęce, charakteryzuje się tym, że pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale ze względu na różną fazę wzrostu włosa na obszarze poddanym zabiegowi oraz chęć utrzymania trwałych efektów, rekomendowana ilość zabiegów wynosi od 4 do 8. Co więcej, wizyty powinny się odbywać w odstępach 4-8 tygodniowych, w zależności od potrzeb.

Koszt zabiegu

od 100 zł

Sprawdź cenę

Liczba zabiegów w serii

4-8 zabiegów w odstępach 4-8 tygodniowych

Menu